In support of WYSA's
Player subsidy fund

Game Schedule


Jun 1, 2022 - Jun 5, 2022

#DateStartFieldScore (H)Home TeamScore (V)Visiting TeamStatusDivision
4Wed, Jun 118:15John Blumberg Field 134Tyndall Park 12South Winnipeg - HiebertScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
3Wed, Jun 118:15John Blumberg Field 123CYSA Ross7East End BeaulieuScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
1Wed, Jun 118:15John Blumberg Field 75Sturgeon Heights U13 G2Tyndall Park 2Scheduled Round RobinU13 Rec Girls B
2Wed, Jun 118:15John Blumberg Field 66Corydon2Lorette U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
6Wed, Jun 119:30John Blumberg Field 61BVSC U14B Orange3U14 Boys Corydon CometsScheduled Round RobinU14 Rec Boys B
7Wed, Jun 119:30John Blumberg Field 75WSA U14 P10WSA U13 RousseauxScheduled Round RobinU14PR1/U15PR2 Boys
5Wed, Jun 119:30John Blumberg Field 120AKSA PR22U14 Westwood FCnWScheduled Round RobinU14PR1/U15PR2 Boys
8Wed, Jun 119:30John Blumberg Field 144LWCC1Hanover U18 PlettScheduled Round RobinU18 Rec Girls
10Thu, Jun 218:00John Blumberg Field 4SWCC U10G TrailblazersCorydon U10 Girls - Sitter/JamesScheduled Round RobinU10 Rec Girls
9Thu, Jun 218:00John Blumberg Field 5Lorette Girls U10Transcona SoccerScheduled Round RobinU10 Rec Girls
11Thu, Jun 218:00John Blumberg Field 8FCNW Young Boys1v1 Futbol Dreams U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys
14Thu, Jun 218:15John Blumberg Field 137U13 BACC Red Wings (Pangilinan)2St. John's-Ravenscourt U13 Boys GardnerScheduled Round RobinU13 Rec Boys
15Thu, Jun 218:15John Blumberg Field 141Bord Aire Chickens4South endScheduled Round RobinU13 Rec Boys
16Thu, Jun 218:15John Blumberg Field 70East End Wings0SHCC U16G PurcellScheduled Round RobinU16 Rec Girls A
13Thu, Jun 218:15John Blumberg Field 121BVSC U16 Weibe3Tyndall ParkScheduled Round RobinU16 Rec Girls B
12Thu, Jun 218:15John Blumberg Field 60CYSA U15 B Cameron5AW WildcatsScheduled Round RobinU16 Rec Boys A
20Thu, Jun 219:00John Blumberg Field 4East End Wings U10B McDonaldOrange Crush (Bonivital CC)Scheduled Round RobinU10 Rec Boys
19Thu, Jun 219:00John Blumberg Field 5Whyte Ridge U10B KrcadinacAssiniboine West U10 boysScheduled Round RobinU10 Rec Boys
17Thu, Jun 219:00John Blumberg Field 9Lorette Female Soccer ClubSJR U12 Girls - WiebeScheduled Round RobinU12 Rec Girls
18Thu, Jun 219:00John Blumberg Field 8AK Academy U11BWSA U12B DL AGUIRREScheduled Round RobinU12 DL Boys
23Thu, Jun 219:30John Blumberg Field 141Lorette Lightning1BVSC U14B OrangeScheduled Round RobinU14 Rec Boys B
24Thu, Jun 219:30John Blumberg Field 121U16 Girls Corydon Comets0IRCOM U16GScheduled Round RobinU16 Rec Girls
25Thu, Jun 219:30John Blumberg Field 71SWCC U15 Boys Rodrigues5SWCC U16B BLAZERSScheduled Round RobinU16 Rec Boys
22Thu, Jun 219:30John Blumberg Field 63West St. Paul -Di Fabrizio1IRCOM U16BScheduled Round RobinU16 Rec Boys B
21Thu, Jun 219:30John Blumberg Field 131Hanover U18 Plett1LWCCScheduled Round RobinU18 Rec Girls
29Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 10South Winnipeg Community Centre (Stubbs)Corydon - SigurdsonScheduled Round RobinU9 Rec Boys
27Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 5Transcona SoccerSWCC U10G TrailblazersScheduled Round RobinU10 Rec Girls
32Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 4Lorette Girls U10CYSA U10G StaggScheduled Round RobinU10 Rec Girls
31Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 3St. John's-Ravenscourt U11 Girls NguyenOakbank U11 GirlsScheduled Round RobinU11 Rec Girls
30Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 2U11 G WRCC PandasU11 Charleswood FisherScheduled Round RobinU11 Rec Girls
26Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 1CYSA HoustonCorydon CometsScheduled Round RobinU11 Rec Boys
28Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 9We Love Our MomsLorette U11 Boys-BennettScheduled Round RobinU11 Rec Boys A
33Fri, Jun 318:00John Blumberg Field 8Cysa U11B Team 2St. John's-Ravenscourt U11 Boys VodreyScheduled Round RobinU11 Rec Boys B
36Fri, Jun 318:15John Blumberg Field 133Lorette Lightning2U14 Boys Corydon CometsScheduled Round RobinU14 Rec Boys B
38Fri, Jun 318:15John Blumberg Field 72BVSC Orange3SWCC ProwseScheduled Round RobinU15 Rec Girls
37Fri, Jun 318:15John Blumberg Field 120Dryden Wilderness1LWCCScheduled Round RobinU18 Rec Girls
35Fri, Jun 318:15John Blumberg Field 141SJR U17 Boys - Berhane0Tyndall Park ThunderScheduled Round RobinU18 Rec Boys
34Fri, Jun 318:15John Blumberg Field 60Bord-Aire U17 Martens1Dryden WildernessScheduled Round RobinU18 Rec Boys
43Fri, Jun 319:00John Blumberg Field 4AK Academy - U9Ak Academy U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys
44Fri, Jun 319:00John Blumberg Field 51v1 futbal dreamsFCNW U10 BoysScheduled Round RobinU10 DL Boys
41Fri, Jun 319:00John Blumberg Field 2U12G CYSA HollandBrandonScheduled Round RobinU12 Rec Girls
42Fri, Jun 319:00John Blumberg Field 1South Winnipeg JacksonValley Gardens StarsScheduled Round RobinU12 Rec Boys
39Fri, Jun 319:00John Blumberg Field 9U12 Corydon Comets 1Lake of the Woods LightningScheduled Round RobinU12 Rec Boys A
40Fri, Jun 319:00John Blumberg Field 8Whyte Ridge CCU12 Corydon Comets 2Scheduled Round RobinU12 Rec Boys B
46Fri, Jun 319:30John Blumberg Field 60CYSA HOUSTON & TYERMAN0Lindenwoods U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
45Fri, Jun 319:30John Blumberg Field 142Corydon Comets1Sturgeon HeightsScheduled Round RobinU14 Rec Girls
49Fri, Jun 319:30John Blumberg Field 133Lake of the Woods Lightning1SWCC U14B NANKAScheduled Round RobinU14 Rec Boys A
47Fri, Jun 319:30John Blumberg Field 120SJR U14 Boys - Braun5West St Paul U14 BoysScheduled Round RobinU14 Rec Boys A
48Fri, Jun 319:30John Blumberg Field 71SHCC U15G Purcell1Corydon- McPheeScheduled Round RobinU15 Rec Girls
51Fri, Jun 320:00John Blumberg Field 2FCNW U12 Girls Development D'AndreaAK AcademyScheduled Round RobinU12 DL Girls
50Fri, Jun 320:00John Blumberg Field 1Superior Rush Development Academy FremalesFCNW U12 PazScheduled Round RobinU12 DL Girls
52Fri, Jun 320:00John Blumberg Field 8WSA U12B DL AGUIRREFCNW Young BoysScheduled Round RobinU12 DL Boys
53Fri, Jun 320:00John Blumberg Field 9AK Academy U11BAK Academy U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys
54Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 10Corydon - SigurdsonBord-Aire White WingsScheduled Round RobinU9 Rec Boys
63Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 4CYSA U10G StaggSWCC U10G TrailblazersScheduled Round RobinU10 Rec Girls
60Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 5Corydon U10 Girls - Sitter/JamesTranscona SoccerScheduled Round RobinU10 Rec Girls
58Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 3St. John's-Ravenscourt U11 Girls NguyenU11 G WRCC PandasScheduled Round RobinU11 Rec Girls
59Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 2U11 Charleswood FisherLinden Woods U11 GirlsScheduled Round RobinU11 Rec Girls
55Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 1CYSA HoustonWe Love Our MomsScheduled Round RobinU11 Rec Boys A
65Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 8Corydon CometsCysa U11B Team 2Scheduled Round RobinU11 Rec Boys B
61Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 72St. John's-Ravenscourt U13 Boys Gardner4Bord Aire ChickensScheduled Round RobinU13 Rec Boys
62Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 64U13 BACC Red Wings (Pangilinan)0South endScheduled Round RobinU13 Rec Boys
64Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 142U14 Boys Corydon Comets1BVSC U14B OrangeScheduled Round RobinU14 Rec Boys B
184Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 6U14 Westwood FCnWWSA U14 P1Scheduled FinalU14PR1/U15PR2 Boys
56Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 132AW Wildcats0IRCOM U16BScheduled Round RobinU16 Rec Boys
57Sat, Jun 408:00John Blumberg Field 125SWCC U15 Boys Rodrigues0CYSA U15 B CameronScheduled Round RobinU16 Rec Boys A
68Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 10Assiniboine West U10 boysOrange Crush (Bonivital CC)Scheduled Round RobinU10 Rec Boys
67Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 11AcesWhyte Ridge U10B KrcadinacScheduled Round RobinU10 Rec Boys
70Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 4FCNW U10 BoysAK Academy - U9Scheduled Round RobinU10 DL Boys
72Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 5Ak Academy U10B1v1 futbal dreamsScheduled Round RobinU10 DL Boys
66Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 1BrandonSJR U12 Girls - WiebeScheduled Round RobinU12 Rec Girls
73Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 2Whyte Ridge CCSouth Winnipeg JacksonScheduled Round RobinU12 Rec Boys
69Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 3U12 Corydon Comets 1U12 Corydon Comets 2Scheduled Round RobinU12 Rec Boys
71Sat, Jun 409:00John Blumberg Field 8Valley Gardens StarsLake of the Woods LightningScheduled Round RobinU12 Rec Boys
74Sat, Jun 409:15John Blumberg Field 130Tyndall Park2SHCC U16G PurcellScheduled Round RobinU16 Rec Girls
76Sat, Jun 409:15John Blumberg Field 120U16 Girls Corydon Comets5East End WingsScheduled Round RobinU16 Rec Girls A
75Sat, Jun 409:15John Blumberg Field 146SWCC U16B BLAZERS1West St. Paul -Di FabrizioScheduled Round RobinU16 Rec Boys B
161Sat, Jun 409:30John Blumberg Field 12South endU13 BACC Red Wings (Pangilinan)Cancelled FinalU13 Rec Boys
162Sat, Jun 409:30John Blumberg Field 7Tyndall Park 1CorydonScheduled FinalU13 Rec Girls
160Sat, Jun 409:30John Blumberg Field 6Lake of the Woods LightningLorette LightningScheduled FinalU14 Rec Boys
Sat, Jun 409:30John Blumberg Field 6Lake of the Woods LightningLorette LightningScheduled FinalU14 Rec Boys
79Sat, Jun 410:00John Blumberg Field 2FCNW U12 Girls Development D'AndreaSuperior Rush Development Academy FremalesScheduled Round RobinU12 DL Girls
80Sat, Jun 410:00John Blumberg Field 1AK AcademyFCNW U12 PazScheduled Round RobinU12 DL Girls
78Sat, Jun 410:00John Blumberg Field 3AK Academy U11BFCNW Young BoysScheduled Round RobinU12 DL Boys
77Sat, Jun 410:00John Blumberg Field 81v1 Futbol Dreams U12BAK Academy U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys
81Sat, Jun 410:30John Blumberg Field 131BVSC Orange0SHCC U15G PurcellScheduled Round RobinU15 Rec Girls
82Sat, Jun 410:30John Blumberg Field 70IRCOM U16G4BVSC U16 WeibeScheduled Round RobinU16 Rec Girls B
85Sat, Jun 410:30John Blumberg Field 120Hanover U18 Plett1Dryden WildernessScheduled Round RobinU18 Rec Girls
84Sat, Jun 410:30John Blumberg Field 141Bord-Aire U17 Martens6SJR U17 Boys - BerhaneScheduled Round RobinU18 Rec Boys
83Sat, Jun 410:30John Blumberg Field 60Dryden Wilderness2Tyndall Park ThunderScheduled Round RobinU18 Rec Boys
167Sat, Jun 411:00John Blumberg Field 7Tyndall ParkEast EndScheduled FinalU16 Rec Girls
166Sat, Jun 411:00John Blumberg Field 6AW WildcatsSWCC U16B BLAZERSScheduled FinalU16 Rec Boys
165Sat, Jun 411:00John Blumberg Field 120SJR U17 Boys - Berhane1Tyndall Park ThunderScheduled FinalU18 Rec Boys
88Sat, Jun 411:45John Blumberg Field 132Tyndall Park 10CYSA RossScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
87Sat, Jun 411:45John Blumberg Field 141South Winnipeg - Hiebert0East End BeaulieuScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
86Sat, Jun 411:45John Blumberg Field 63Corydon3Sturgeon Heights U13 GScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
89Sat, Jun 411:45John Blumberg Field 72SWCC U14B NANKA1West St Paul U14 BoysScheduled Round RobinU14 Rec Boys A
90Sat, Jun 411:45John Blumberg Field 125SWCC Prowse0Corydon- McPheeScheduled Round RobinU15 Rec Girls
92Sat, Jun 412:00John Blumberg Field 2Oakbank U11 GirlsU11 Charleswood FisherScheduled Round RobinU11 Rec Girls
91Sat, Jun 412:00John Blumberg Field 3U11 G WRCC PandasLinden Woods U11 GirlsScheduled Round RobinU11 Rec Girls
168Sat, Jun 412:30John Blumberg Field 12LWCCDryden WildernessScheduled FinalU18 Rec Girls
98Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 5Bord-Aire White WingsSouth Winnipeg Community Centre (Stubbs)Scheduled Round RobinU9 Rec Boys
99Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 10Whyte Ridge U10B KrcadinacEast End Wings U10B McDonaldScheduled Round RobinU10 Rec Boys
95Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 11Assiniboine West U10 boysAcesScheduled Round RobinU10 Rec Boys
104Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 2Lorette U11 Boys-BennettSt. John's-Ravenscourt U11 Boys VodreyScheduled Round RobinU11 Rec Boys
100Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 3SJR U12 Girls - WiebeBrandonScheduled Round RobinU12 Rec Girls
93Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 9South Winnipeg JacksonU12 Corydon Comets 1Scheduled Round RobinU12 Rec Boys A
97Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 8Valley Gardens StarsWhyte Ridge CCScheduled Round RobinU12 Rec Boys B
103Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 130Lorette U13G4Tyndall Park 2Scheduled Round RobinU13 Rec Girls B
101Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 71Lindenwoods U14G0Sturgeon HeightsScheduled Round RobinU14 Rec Girls
102Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 61CYSA HOUSTON & TYERMAN0Corydon CometsScheduled Round RobinU14 Rec Girls
96Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 126Lake of the Woods Lightning1SJR U14 Boys - BraunScheduled Round RobinU14 Rec Boys A
94Sat, Jun 413:00John Blumberg Field 143BVSC U14B Orange4Lorette LightningScheduled Round RobinU14 Rec Boys B
105Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 11Corydon U10 Girls - Sitter/JamesLorette Girls U10Scheduled Round RobinU10 Rec Girls
108Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 10Transcona SoccerCYSA U10G StaggScheduled Round RobinU10 Rec Girls
106Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 5FCNW U10 BoysAk Academy U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys
110Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 41v1 futbal dreamsAK Academy - U9Scheduled Round RobinU10 DL Boys
109Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 2U12G CYSA HollandLorette Female Soccer ClubScheduled Round RobinU12 Rec Girls
112Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 1U12 Corydon Comets 2Lake of the Woods LightningScheduled Round RobinU12 Rec Boys
107Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 31v1 Futbol Dreams U12BAK Academy U11BScheduled Round RobinU12 DL Boys
111Sat, Jun 414:00John Blumberg Field 8WSA U12B DL AGUIRREAK Academy U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys
114Sat, Jun 414:15John Blumberg Field 135South end0St. John's-Ravenscourt U13 Boys GardnerScheduled Round RobinU13 Rec Boys
115Sat, Jun 414:15John Blumberg Field 121Bord Aire Chickens2U13 BACC Red Wings (Pangilinan)Scheduled Round RobinU13 Rec Boys
113Sat, Jun 414:15John Blumberg Field 64IRCOM U16B0SWCC U16B BLAZERSScheduled Round RobinU16 Rec Boys B
116Sat, Jun 414:15John Blumberg Field 141Dryden Wilderness0Hanover U18 PlettScheduled Round RobinU18 Rec Girls
118Sat, Jun 415:30John Blumberg Field 122AKSA PR23WSA U14 P1Scheduled Round RobinU14PR1/U15PR2 Boys
119Sat, Jun 415:30John Blumberg Field 131WSA U13 Rousseaux4U14 Westwood FCnWScheduled Round RobinU14PR1/U15PR2 Boys
120Sat, Jun 415:30John Blumberg Field 73East End Wings0BVSC U16 WeibeScheduled Round RobinU16 Rec Girls
121Sat, Jun 415:30John Blumberg Field 145SHCC U16G Purcell0U16 Girls Corydon CometsScheduled Round RobinU16 Rec Girls A
117Sat, Jun 415:30John Blumberg Field 65Tyndall Park0IRCOM U16GScheduled Round RobinU16 Rec Girls B
123Sat, Jun 416:00John Blumberg Field 3FCNW U12 PazFCNW U12 Girls Development D'AndreaScheduled Round RobinU12 DL Girls
122Sat, Jun 416:00John Blumberg Field 2Superior Rush Development Academy FremalesAK AcademyScheduled Round RobinU12 DL Girls
125Sat, Jun 416:45John Blumberg Field 130East End Beaulieu1Tyndall Park 1Scheduled Round RobinU13 Rec Girls A
124Sat, Jun 416:45John Blumberg Field 121CYSA Ross2South Winnipeg - HiebertScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
126Sat, Jun 416:45John Blumberg Field 147Sturgeon Heights U13 G2Lorette U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
127Sat, Jun 416:45John Blumberg Field 60Tyndall Park 25CorydonScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
129Sat, Jun 417:00John Blumberg Field 2Cysa U11B Team 2Lorette U11 Boys-BennettScheduled Round RobinU11 Rec Boys
130Sat, Jun 417:00John Blumberg Field 3St. John's-Ravenscourt U11 Boys VodreyCYSA HoustonScheduled Round RobinU11 Rec Boys
128Sat, Jun 417:00John Blumberg Field 8Corydon CometsWe Love Our MomsScheduled Round RobinU11 Rec Boys
134Sat, Jun 418:00John Blumberg Field 4Corydon - SigurdsonSouth Winnipeg Community Centre (Stubbs)Scheduled Round RobinU9 Rec Boys
133Sat, Jun 418:00John Blumberg Field 120SJR U14 Boys - Braun5SWCC U14B NANKAScheduled Round RobinU14 Rec Boys A
136Sat, Jun 418:00John Blumberg Field 130West St Paul U14 Boys2Lake of the Woods LightningScheduled Round RobinU14 Rec Boys A
132Sat, Jun 418:00John Blumberg Field 143U14 Boys Corydon Comets3Lorette LightningScheduled Round RobinU14 Rec Boys B
135Sat, Jun 418:00John Blumberg Field 62AW Wildcats1SWCC U15 Boys RodriguesScheduled Round RobinU16 Rec Boys A
131Sat, Jun 418:00John Blumberg Field 75Tyndall Park Thunder0Bord-Aire U17 MartensScheduled Round RobinU18 Rec Boys
139Sat, Jun 419:15John Blumberg Field 12AKSA PR2WSA U13 RousseauxScheduled Round RobinU14PR1/U15PR2 Boys
138Sat, Jun 419:15John Blumberg Field 130WSA U14 P14U14 Westwood FCnWScheduled Round RobinU14PR1/U15PR2 Boys
137Sat, Jun 419:15John Blumberg Field 66West St. Paul -Di Fabrizio2CYSA U15 B CameronScheduled Round RobinU16 Rec Boys
140Sat, Jun 419:15John Blumberg Field 142LWCC0Dryden WildernessScheduled Round RobinU18 Rec Girls
141Sat, Jun 419:15John Blumberg Field 71SJR U17 Boys - Berhane0Dryden WildernessScheduled Round RobinU18 Rec Boys
153Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 5South Winnipeg Community Centre (Stubbs)Bord-Aire White WingsScheduled Round RobinU9 Rec Boys
150Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 4CYSA U10G StaggCorydon U10 Girls - Sitter/JamesScheduled Round RobinU10 Rec Girls
146Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 10AcesEast End Wings U10B McDonaldScheduled Round RobinU10 Rec Boys
149Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 11Orange Crush (Bonivital CC)Whyte Ridge U10B KrcadinacScheduled Round RobinU10 Rec Boys
145Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 2U11 Charleswood FisherSt. John's-Ravenscourt U11 Girls NguyenScheduled Round RobinU11 Rec Girls
147Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 3SJR U12 Girls - WiebeU12G CYSA HollandScheduled Round RobinU12 Rec Girls
148Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 1Lake of the Woods LightningSouth Winnipeg JacksonScheduled Round RobinU12 Rec Boys A
152Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 9AK Academy U12BFCNW Young BoysScheduled Round RobinU12 DL Boys
143Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 140Corydon Comets0Lindenwoods U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
144Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 122Sturgeon Heights1CYSA HOUSTON & TYERMANScheduled Round RobinU14 Rec Girls
Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 62U14 Westwood FCnW1WSA U14 P1Scheduled FinalU14PR1/U15PR2 Boys
151Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 133SHCC U15G Purcell1SWCC ProwseScheduled Round RobinU15 Rec Girls
142Sun, Jun 508:00John Blumberg Field 70Corydon- McPhee4BVSC OrangeScheduled Round RobinU15 Rec Girls
157Sun, Jun 509:00John Blumberg Field 10SWCC U10G TrailblazersLorette Girls U10Scheduled Round RobinU10 Rec Girls
155Sun, Jun 509:00John Blumberg Field 3Linden Woods U11 GirlsOakbank U11 GirlsScheduled Round RobinU11 Rec Girls
154Sun, Jun 509:00John Blumberg Field 2BrandonLorette Female Soccer ClubScheduled Round RobinU12 Rec Girls
156Sun, Jun 509:00John Blumberg Field 8U12 Corydon Comets 1Whyte Ridge CCScheduled Round RobinU12 Rec Boys
159Sun, Jun 509:00John Blumberg Field 9U12 Corydon Comets 2Valley Gardens StarsScheduled Round RobinU12 Rec Boys B
158Sun, Jun 509:00John Blumberg Field 11v1 Futbol Dreams U12BWSA U12B DL AGUIRREScheduled Round RobinU12 DL Boys
Sun, Jun 509:30John Blumberg Field 12Cancelled FinalU13 Rec Boys
Sun, Jun 509:30John Blumberg Field 6Cancelled FinalU14 Rec Boys
Sun, Jun 509:30John Blumberg Field 6Lake of the Woods LightningLorette LightningCancelled FinalU14 Rec Boys
Sun, Jun 509:30John Blumberg Field 73Tyndall Park 11CorydonScheduled FinalU13 Rec Girls
Sun, Jun 509:30John Blumberg Field 122South end3U13 BACC Red Wings (Pangilinan)Scheduled FinalU13 Rec Boys
Sun, Jun 509:30John Blumberg Field 62Lake of the Woods Lightning7Lorette LightningScheduled FinalU14 Rec Boys
164Sun, Jun 510:00John Blumberg Field 2FCNW U12 PazSuperior Rush Development Academy FremalesScheduled Round RobinU12 DL Girls
163Sun, Jun 510:00John Blumberg Field 1AK AcademyFCNW U12 Girls Development D'AndreaScheduled Round RobinU12 DL Girls
Sun, Jun 511:00John Blumberg Field 7East End WingsTyndall ParkScheduled FinalU16 Rec Girls
Sun, Jun 511:00John Blumberg Field 63AW Wildcats0SWCC U16B BLAZERSScheduled FinalU16 Rec Boys
Sun, Jun 511:00John Blumberg Field 120SJR U17 Boys - Berhane1Tyndall Park ThunderScheduled FinalU18 Rec Boys
169Sun, Jun 512:30John Blumberg Field 61Lindenwoods U14G0CYSA HOUSTON & TYERMANScheduled FinalU14 Rec Girls
170Sun, Jun 512:30John Blumberg Field 70BVSC Orange1SWCC ProwseScheduled FinalU15 Rec Girls
Sun, Jun 512:30John Blumberg Field 121LWCC0Dryden WildernessScheduled FinalU18 Rec Girls
176Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 10Bord-Aire White WingsCorydon - SigurdsonScheduled Round RobinU9 Rec Boys
173Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 11East End Wings U10B McDonaldAssiniboine West U10 boysScheduled Round RobinU10 Rec Boys
175Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 5Orange Crush (Bonivital CC)AcesScheduled Round RobinU10 Rec Boys
172Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 4Ak Academy U10BFCNW U10 BoysScheduled Round RobinU10 DL Boys
177Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 9We Love Our MomsCysa U11B Team 2Scheduled Round RobinU11 Rec Boys
179Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 2Lorette U11 Boys-BennettCYSA HoustonScheduled Round RobinU11 Rec Boys A
171Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 3St. John's-Ravenscourt U11 Boys VodreyCorydon CometsScheduled Round RobinU11 Rec Boys B
174Sun, Jun 513:00John Blumberg Field 1Lorette Female Soccer ClubU12G CYSA HollandScheduled Round RobinU12 Rec Girls
182Sun, Jun 514:00John Blumberg Field 4AK Academy - U91v1 futbal dreamsScheduled Round RobinU10 DL Boys
180Sun, Jun 514:00John Blumberg Field 8St. John's-Ravenscourt U11 Girls NguyenLinden Woods U11 GirlsScheduled Round RobinU11 Rec Girls
181Sun, Jun 514:00John Blumberg Field 1Oakbank U11 GirlsU11 G WRCC PandasScheduled Round RobinU11 Rec Girls

Winnipeg Youth Soccer Association | 211 Chancellor Matheson Road | Winnipeg, MB R3T1Z2 | Phone: 204-233-8899 | Fax: 204-233-9121 | Email: wysa@winnipegyouthsoccer.com

powered by GameOn